Eadisyon İle Maliyetsiz Pratik Öğrenme

Eski dönemlerde kağıt adisyon yerine mobil e adisyon sistemleri geçişlerinde ilk etaplarda tablet bilgisayarların kullanımı, ekstra cihaz kullanımları sağlanması ve bu cihazların belirli bir eğitim sayesinde kullanılmaya başlanması gibi birçok zahmeti ayrıntı yer alıyordu. Öyle ki bu ayrıntılar nedeniyle birçok restoran ve kafeterya işletmesi halen kağıt adisyon kullanmaktan dahi vazgeçmiyordu. 

Bugün teknolojinin son imkanları ile modern bir teknolojiolarak sunulan GoPOS cafe e adisyon programı sayesinde bu sıkıntıların tümünün ortadan kaldırılması sağlandı. Çünkü temel olarak çevrimiçi veya çevrimdışı kullanılabilen bu bulut adisyon uygulaması, eğitim açısından gereken maliyetleri ve zaman kaybını ortadan kaldırarak çok büyük bir avantaj ortaya çıkardı.

Eadisyon Uygulaması İle Kolay Öğrenme

GoPOS restoran adisyon programı öncelikli olarak akıllı telefonlarda kullanım imkanı sağladığı için çok pratik bir yöntem oluşturuyor. Çünkü akıllı telefonlar, yapısı gereği insanların eğitim seviyeleri farketmeden, pratik kullanım sağlayabileceği ve kolaylıkla kullanabildiği cihazlar oluşturuyor. Bu cihazlarda uygulama marketi üzerinden herhangi bir oyun ya da yazılım indirirken yapılan işlemler gibi GoPOS restoran otomasyon sistemi ve adisyon yazılımı indirilerek, yine aynı şekilde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Eski cafe yazılımları sistemlerinde adisyon programlarının kullanılması için sunulan tabletler ve ek cihazlarda sistemin belirli bir yazılım ile kullanılması, bağlantısının sağlanması, giriş ve çıkışların gerçekleştirilmesi açısından mutlaka personellere eğitim verilmesi gerekiyordu. Birçok personel sistemin eğitim aşamasında zorlanırken, aylar geçmesine rağmen uygulamayı kolaylıkla kullanamıyor ve sunulan cihazlarda sıkıntılar yaşıyordu. 

Modern bir sistem olarak GoPOS restoran e adisyon sistemi akıllı telefona kurduğunuz bir uygulamada tek bir kullanıcı adı ve şifre ile pratik giriş noktasından başlayarak, yine çok pratik bir kullanım sağlıyor. Hem personel hem yönetici sadece tek bir gün içerisinde uygulamanın tüm özelliklerini rahatlıkla öğrenerek, yine pratik bir kullanım gerçekleştirebiliyor. 

Eadisyon Uygulaması İle Zaman Kaybetmeyin

Siparişten başlamak üzere ödeme ve masa yönetimi gibi konularda da kolaylık sağlayan adisyon programı, işletmede personelin kolaylıkla kullanmaya başlaması ve kolaylıkla alışması sayesinde zaman kaybını da ortadan kaldırıyor. Uygulamanın telefonlara yüklendiği ilk günden itibaren sipariş alımlarında kullanılmaya başlanması ile birlikte müşterinin siparişi için farklı kategoriler ve alt kategorilerde seçimler yapılabiliyor. Örnek olarak seçilen bir hamburger menüsünde patatesin büyük boy olması, kolanın küçük seçim olması veya sos ilave edilmesi gibi seçenekler uygulamada kolaylıkla sağlanabiliyor. 

Zaman kaybını engellemek açısından uygulamada hesap ödeme aşamasına gelindiğinde de yine kolaylık elde edilmesi için kalabalık bir grupta her müşteri için ayrı eadisyon oluşturulabiliyor. Yani örnek olarak 6 kişilik bir yemek masasında tek adisyon içerisinde 6 farklı sipariş için ayrı adisyonlar oluşturularak, ödeme noktasında da 6 farklı ödeme kolaylıkla alınabiliyor.

Teknik açıdan bakıldığında zaman kaybetmemek için bu modern cafe restaurant programı Apple Store, Google Play Store, Microsoft Store gibi tüm akıllı telefon marketlerinde kolaylıkla indirilerek kullanılabilir. Üstelik uygulama akıllı telefonlarda en düşük yazılım versiyonlarında dahi ve tüm telefon modellerinde sorunsuz çalışma avantajısunuyor. Ayrıca bulut tabanlı yani istenildiğinde çevrimdışı kullanım sağlayan uygulama, internetin bağlanmasını bekleme gibi bir zaman kaybı sorunu da ortadan kaldırıyor.

One comment

  1. Geri bildirim: Restoran adisyon sistemi

Bir yanıt yazın